Autokool

Tutvustus

Aide on asutatud 1991 aastal. Alates 2001 aastast on firma põhitegevuseks autojuhtide koolitamine. Koolituse aluseks on võetud mootorsõiduki juhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad.

Aide Autokool on võtnud oma eesmärgiks õpetada Teid turvaliselt ja ohutult liiklema ning tõsta üldist liikluskultuuri. Et neid eesmärke saavutada, on pidevalt kaasajastatud autojuhtide ettevalmistamise programme, suurt tähelepanu pööratud õppevahendite kvaliteedile ja õpetajate professionaalsusele.

Aide Autokool on kiiresti arenev koolitusettevõte, kus õpetatakse erinevate kategooriate mootorsõiduki juhte, viiakse aastaringselt läbi lõppastme koolitust ja vastavalt mootorsõidukijuhi kvalifikatsiooninõuetele täiendkoolitust. Kool on lühikese ajaga kasvanud üheks Eesti suuremaks ja edukamaks autokooliks, mis on tuntud ka kaasaegse ja kliendikeskse koolituse pakkujana.

Aide Autokoolile kuulub ka aastaringselt kasutatava libedasõidurajaga riskikoolituskeskus, mis on ehitatud välja toetudes põhjamaade kogemustele. Spetsiaalse rajakattega libedasõidurajal viiakse läbi lõppastme koolituse riskivältimise õpet ning korraldatakse kursuseid ja koolitusi erinevatele kliendigruppidele.

OÜ Aide Autokoolis toimub koolitus nii e-õppena kui ka auditoorselt.
OÜ Aide Autokool kuulub Eesti Autokoolide Liitu.
OÜ Aide Autokool on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Õpperuumid

Aide Autokoolis viiakse teoorialoengud läbi kolmes õppeklassis, mis on sisustatud kaasaegsete õppevahendite ja tehnikaga. Mugavates õppeklassides, millest 2 mahutavad 30 inimest ning arvutiklassis, mis mahutab 20 inimest, toimuvad teoorialoengud nii päevastel kui ka õhtustel aegadel.

Sõiduvahendid